В Росії можуть заблокувати Android, iOS та Windows 10

- Читать новость на русском
В Росії можуть заблокувати Android, iOS та Windows 10 / akket.com

За останніми даними, державний регулятор Роскомнадзор зумів вийти на прямий діалог з Google, тоді як з Amazon, Microsoft та Apple йому не вдалося це зробити. В мережі з'явилася інформація про те, що відомство планує провести в найближчі дні експеримент в певних регіонах Росії.

Про це повідомляє akket.com.

Читайте також: "Війна буде тривати вічно": у Росії пояснили, чому не вийде заблокувати Telegram

Якщо коротко, то Роскомнадзор збирається заблокувати в Росії систему оновлень додатків та операційних систем від Apple, Microsoft, Google та Amazon. Для цього до реєстру забороненої інформації будуть внесені майже всі IP-адреси, що відповідають за роботу даної функції. Більш того, блокування в якості експерименту буде накладено на декілька доменів, портів та топів трафіку. Йдеться про системи Android, iOS та Windows 10.

Обмежити доступ до оновлення програм і операційних систем Роскомнадзор планує тільки в деяких регіонах Росії, щоб протестувати свою нову систему. Очевидно, що якщо вона спрацює коректно, то потім блокування може торкнутися всієї країни і всіх інтернет-провайдерів, включаючи стільникових операторів. Чому держрегулятор захотів здійснити блокування таких функцій і можливостей – невідомо, проте є думка, що це спосіб боротися з Amazon, Google, Microsoft і Apple, якщо вони не погодяться співпрацювати для видалення і боротьби з Telegram.


Лист про блокування операційних систем в Росії

Читайте також: У Росії пояснили, чому заблокували IP-адреси Google

Простіше кажучи, на думку експертів, якщо Apple, Google, Microsoft або будь-які ще компанії відмовляться від співпраці з Роскомнадзором, він заблокує систему розповсюдження оновлень для їх програмного забезпечення, а також позбавить простих користувачів можливості оновлювати програми з магазинів App Store, Google Play і Microsoft Store. Все це буде зроблено в якості запобіжного впливу, нехай від цього і постраждають пересічні росіяни, всі з яких втратять можливість оновлювати операційні системи і програми.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук