Вчені вперше в історії показали зображення чорної діри: відео

Як виглядає чорна діра - відео
Як виглядає чорна діра

Астрономи, які протягом двох років займаються дослідженням чорної діри у центрі нашої галактики, показали її зображення в прямому ефірі. Вчені використовували для дослідження найпотужніший телескоп світу.

Під час трансляції міжнародне об’єднання вчених Event Horizon Telescope сфотографувало Sagittarius A* − це чорна діра в центрі нашої галактики, маса якої у 4 мільйони разів перевищує Сонце.

Читайте також:  Як астронавти готуються до виходу у космос: цікаве відео

Місія почала роботу у 2017 році. Аби зробити перше фото горизонту чорної діри, науковці об'єднали кілька телескопів світу в один надпотужний телескоп.

Вперше в історії показали зображення чорної діри: відео на 40:37

Чому це важливо. Якщо вчені справді зможуть зробити реальний знімок чорної діри, то це дасть змогу краще зрозуміти природу таких космічних тіл, а також перевірити загальну теорію відносності, теорії квантової механіки тощо.

Спостереження дасть змогу відсортувати найбільш божевільні теорії про чорні діри. Також вчені зможуть дізнатись досі невідому інформацію про чорну діру.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук