Windows 10 стала ще ближчою до macOS завдяки цікавій функції

854 Читать новость на русском
Додаток дозволить використовувати ПК замість смартфона / Microsoft

В середу компанія Microsoft повідомила про завершення тестування нової версії додатка Your Phone для комп'ютерів, які працюють під управлінням операційної системи Windows 10. Тепер користувачі зможуть телефонувати своїм контактам прямо з ПК.

Як працює Your Phone

Цікаво: Microsoft обрала сумнівний спосіб примусити користувачів перейти на Windows 10

Додаток Your Phone дозволяє користувачам синхронізувати свої комп'ютер та смартфон. Потім можна використовувати ПК на базі Windows 10 для того, щоб приймати та здійснювати дзвінки прямо з нього.

Важливо відзначити, що додаток Your Phone має бути встановлено як на комп'ютері, так і на пов'язаний з ним смартфон. Тільки в цьому випадку нова функціональність повинна справно працювати. Синхронізація смартфона і комп'ютера проводиться через мережу Wi-Fi.

З комп'ютера ви можете вибрати будь-яку людину з телефонної книги вашого смартфона і зробити дзвінок або ж прийняти дзвінок, якщо вам лінь брати в руки смартфон.


Додаток Your Phone дозволить використовувати ПК замість смартфона

До слова, глобальне тестування цієї функції почалося ще у жовтні, але тоді користувачі повідомляли про помилки і збої. Зараз додаток працює стабільно.

Оновлення поширюється поетапно у всіх регіонах світу. Якщо воно ще недоступно на вашому комп'ютері, просто почекайте кілька днів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук