Зонд NASA наблизився до кордонів Сонячної системи

Зонд NASA наблизився до кордонів Сонячної системи / jpl.nasa.gov

Зонд "Вояджер-2" зафіксував підвищення кількості космічних променів. Це означає, що він наблизився до меж Сонячної системи. Цей апарат стане другим, після "Вояджера-1", зондом, який покинув межі Сонячної системи.

Про це повідомляє сайт NASA.

Зонд зараз розміщений на відстані 17,7 мільярда кілометрів від Землі, що у 118 разів більше відстані від нашої планети до Сонця.

Читайте також: Загадкова дірка на кораблі "Союз": у NASA трохи пролили світло

На зовнішніх шарах геліосфери (місце, де основною складовою середовища є сонячний вітер і магнітні поля Сонця) він перебуває з 2007 року. За ним уважно стежать, щоб зафіксувати момент, в який він досягне геоліопаузи – межі геліосфери, в якій швидкість сонячного вітру падає майже до нуля.

З кінця серпня зонд повідомив про збільшення на 5% кількості космічних променів, тож це означає, що зонд наблизився до міжзоряного середовища.

Що таке "Вояджер-2"? Це перший і єдиний апарат, що досягнув Урану і Нептуна. NASA запустило зонд у 1977 році. Технічно він був ідентичним до "Вояджеру-1". Однак, другий апарат запустили із більшою траєкторією, щоб він зумів пролетіти біля Урана та Нептуна.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук