Пряма трансляція на
Останні випуски

Техніка війни. Броньовики NIMR створені для війни. Пістолетні кобури для поліцейського спецназу

У свіжому випуску програми "Техніка війни" – Броньовик N-35 брав участь у бойових діях в Йемені і завдяки 450-сильному двигуну та колісним вставкам ран-флет вивіз 10 бійців з пекла. З особливим підходом потрібно приступати до вибору кобур для тих, у кого пістолет – основна зброя. Таке спорядження надійно утримує зброю навіть без додаткових застібок і працювати з ними можна максимально швидко.

Також у випуску:

На Житомирщині почали випробування траків для бойової машини піхоти від Харківського авіаційного заводу, тестовий марш склав 50 кілометрів.

В Україну прибули протитанкові комплекси Джевелін, які США надали за умови застосування виключно в оборонних цілях, для них вже почали готувати розрахунки.

Окупант на аеродромі Бельбек, будує другу злітно-посадкову смугу довжиною 4 кілометри, а це свідчить про наміри збільшити військову присутність або перестрахуватись на випадок провалу авантюри з Керченським мостом.

Кобальт Кінетікс запустила лінійку з 4 моделей осучаснених класичних гвинтівок під назвою Твенти-Севен для Каліфорнії.

В Індонезії випробовують другий прототип середнього танка Тайгер на гусеничному шасі Каплан з нарізною гарматою 105-мм.

На міжнародній аерокосмічній виставці в Берліні презентували перспективний розвідувально-ударний безпілотник Мейл, який з 2015 року розробляють Ейрбас, Леонардо та Десеу Авіейшн.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі