Олімпійська безпека

Олімпійські ігри в Сочі - справжнє випробування не лише для спортсменів, а й для систем безпеки. Для початку - за дотриманням порядку стежать близько 40 000 поліцейських і 30 000 військовослужбовців. А допомагає їм низка новітніх технологічних рішень.

Зокрема, система контролю доступу з використанням технології тривимірного розпізнавання облич. За словами компанії-розробника Artec ID, вона здатна ідентифікувати людину навіть у головному уборі чи сонцезахисних окулярах. Крім того, технологія вміє розрізняти близнюків.

Google Glass для мотоциклістів

Американський виробник мотоциклетного обмундирування представив свою останню розробку - шолом з функцією доповненої реальності. Новинка під назвою Skully AR-1 - відповідає усім вимогам безпеки та має хороші аеродинамічні характеристики. А ще - працює на операційні системі Android, обладнана акселерометром, компасом, термометром і дисплеєм.

Nexus 6

Google може створити новий смартфон Nexus спільно з Lenovo. Співпраця двох компаній в рамках купівлі-продажу підрозділу Motorola Mobility дозволяє припустити, що Nexus 6 розроблять китайці.

Жодної конкретики щодо нового смартфону виробники не надають, однак на думку експертів, апарат отримає 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. На задній кришці може розташуватися індикатор у вигляді цифри "6", який засвічується при отриманні SMS чи дзвінка.