Про це повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

За його словами, вчора, 23 грудня, у захопленому селищі побували представники спецмісії ОБСЄ і планують приїхати туди і сьогодні.

Напередодні у Комінтерновому було зафіксовано один танк та кілька БТРів. Сьогодні цієї техніки не бачили. "Однак це не означає, що вони її звідти вивели. Цілком можливо, що вони її десь ховають", — зазначив Мотузяник.

Він також прокоментував суперечливу інформацію щодо двох інших населених пунктів під Маріуполем — Заїченко та Водяне.

"За нашою інформацією, населений пункт Водяне не контролюється бойовиками, вони його не займали. Що стосується населеного пункту Заїченко — він вже досить давно контролюється незаконними збройними формуваннями і також ми неодноразово фіксували факти обстрілів наших позицій саме з цього населеного пункту", — повідомив речник АП з питань АТО.

Нагадаємо, 22 грудня терористи захопили Комінтернове під Маріуполем. Селище було "сірою зоною". Разом з посиленою "мотострілецькою ротою" бойовиків в Комінтернове увійшов підрозділ Збройних сил Росії.

Сьогодні, 24 грудня, глава МВС Арсен Аваков заявив, що бойовики вийшли з Комінтернового, однак штаб АТО спростував інформацію.