ДТЕК заявив про втрату управління над 11 підприємствами, які розташованими на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби енергохолдингу.

Відповідні підприємства отримали від терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" повідомлення про необхідність перереєстрації і початок інвентаризації майна.

Читайте також: Донбаські шахти олігарха Ахметова припинили свою роботу

У компанії наводять назви підприємств, які більше не контролює ДТЕК: ПАТ ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу, ТОВ Моспинське НВП, ПАТ ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля, ТОВ ДТЕК Східенерго (ВП Зуївська ТЕС), ПАТ ДТЕК Донецькобленерго, ТОВ Техремпоставка, ТОВ ДТЕК Свердловантрацит, ТОВ ДТЕК Ровенькиантрацит, ТОВ Електроналадка, ТОВ ДТЕК Високовольтні мережі і ТОВ ДТЕК Сервіс.

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Раніше терористи так званої "ДНР" захопили два готелі "Донбас Палас" і "Парк Інн", що належали олігарху Рінату Ахметову. Будівлі готелів захопили озброєні представники псевдореспубліки і конфіскували все обладнання.