Якість та популярність продукції Nemiroff відзначило провідне міжнародне видання про спиртні напої The Spirits Business, інформує 24 Канал. До слова, світове визнання бренд отримує вже не вперше, адже таку відзнаку компанія вже здобувала у 2021 році.

Дивіться також Найкращі міцні напої 2021 року у світі: Nemiroff у списку

Кожного року The Spirits Business обирає лише одного переможця у категорії

У червні The Spirits Business оприлюднив результати свого щорічного рейтингу Brand Champions 2024. Зауважимо, що в добірку потрапляють лише найкращі бренди спиртних напоїв у світі, які змагаються за першість.

Рейтинг вибудовують на основі всебічного аналізу компаній міцних напоїв, які продають понад один мільйон дев'ятилітрових кейсів щорічно. Зокрема серед критеріїв відбору є такі:

  • динаміка продажів;
  • продуктові інновації;
  • маркетингові активації тощо.

Якість та популярність продукції Nemiroff відзначило провідне міжнародне видання про спиртні напої The Spirits Business
Якість та популярність продукції Nemiroff відзначило провідне міжнародне видання про спиртні напої The Spirits Business / Фото Nemiroff

The Spirits Business ретельно оцінює результати діяльності найбільших гравців ринку, аби присвоїти титул “Бренд-чемпіон” тільки одному лідеру у кожній категорії. І цього разу ця найвища відзнака дісталася Nemiroff!

Ми пишаємося тим, що встановлюємо високу планку у світовій індустрії та відкриваємо для все більшої кількості глобальних споживачів продукцію "Made in Ukraine". 150 років досвіду і традицій дозволяють нам впевнено рухатися вперед і гідно відповідати найвищим стандартам індустрії,
– зазначає гендиректор Nemiroff Юрій Сорочинський.

Продукція "Made in Ukraine" здобуває все більше прихильності споживачів по всьому світу

Українські бренди впевнено освоюють глобальний ринок, чим популяризують вітчизняну продукцію по всьому світу. А "Made in Ukraine" стає не просто маркуванням, а визнаним знаком якості не лише для українців, але й для іноземних споживачів.

Це підтверджують і опитування щодо знання українських брендів у світі. Згідно з останніми даними, іноземці довіряють нашим виробникам. А серед найпопулярніших брендів респонденти виділяють Nemiroff. І це зовсім не дивно з огляду на те, що саме він є експортером горілки №1 в Україні.

Так, бренд Nemiroff вкладає всі свої зусилля, щоб гідно представляти країну перед міжнародною спільнотою. І йому це вдається – головна редакторка The Spirits Business Меліта Кілі висловила захоплення щодо блискавичного повернення Nemiroff у 2023 році.

Зіткнувшись із неймовірно важкими умовами, повернення Nemiroff у 2023 році було вражаючим. Для будь-якого бренду збільшити продажі на один мільйон кейсів за рік – це вже велике досягнення, але відновити значні продажі під час війни – це неймовірно,
– констатувала головна редакторка видання.

За її словами, Nemiroff завжди мав глобальні амбіції, і його зусилля приносять свої плоди. Минулого року українська компанія вийшла одразу на декілька нових для себе ринків – у Румунію, Португалію та Ісландію, а також представила свій ультрапреміальний продукт LEX by Nemiroff.

"Поєднання виходу на нові ринки та створення нових продуктів явно приносить результати для бренду. Конкуренція в сегменті горілки є досить високою, і ще більше посилюється тиском конкуренції від суміжних категорій. Якісний продукт як ніколи важливий для забезпечення лояльності споживачів, і, як показують минулі перемоги на сліпих дегустаціях The Global Spirits Masters Competitions, Nemiroff відповідає всім вимогам", – заявила Меліта Кілі.

Фантастично бачити успіх Nemiroff у 2023 році, і я з нетерпінням чекаю на новини бренду у 2024 році,
– наголосила вона.

Звання "Бренд-чемпіон світу 2024 року" – це більше, ніж визнання експертності та стійкості Nemiroff на міжнародному ринку алкогольних напоїв. Перш за все, це приклад, що українських виробників чекають за межами нашої країни, їм довіряють та обирають з-поміж конкурентів. Тож такі перемоги обнадіюють і допомагають побачити нові перспективи для української продукції у світі.