Як повідомляє РБК, тіло було виявлено у важкодоступній місцевості, його вже доправили до Москви в один із судово-медичних центрів на експертизу, яка має остаточно довести, що ці останки належать саме Умарову, якого вже неодноразово ховали.

Читайте також: Атака на Грозний: чи відкрила Чечня другий фронт для Росії?

За словами джерела ресурсу у Слідчому комітеті РФ, тіло було виявлено у п'ятницю, 22 вересня, в Сунженському районі Інгушетії.

Місце поховання вказав один із бойовиків, який повернувся з Сирії. Його затримали за участь у військових діях. Чоловік став співпрацювати зі слідством в обмін на пом'якшення вироку. Останки Умарова було загорнуто в плащ-палатку. У місці поховання також було виявлено останки ще чотирьох тіл,
– зауважив співрозмовник видання.

До слова, повідомлень про знищення Доку Умарова нараховується щонайменше 12, перше з яких датується 2000 роком, а останнє 2014-м, коли спершу директор ФСБ Олександр Бортніков офіційно заявив, що він є мертвий, а трохи згодом очільник Чечні Рамзан Кадиров опублікував фото мертвого бойовика. Попри такі гучні заяви, тіло Умарова так і досі не було знайдено.

У Росії Умарова підозрюють у причетності до серії великих терактів, зокрема, йому інкримінують підрив "Невського експресу" в 2009 році, вибухи в московському метро в 2010-му та вибух в аеропорту Домодєдово в 2011-му.