Запрошення на саміт Європейської народної партії в Брюсселі 24 березня Юлія Тимошенко отримала від американського сенатора Джона МакКейна та очільника ЄНП Вільфреда Мартенса.

Натомість відвідати міжнародний форум "Найкращий досвід зміцнення демократії" у Литві лідер "Батьківщини” хоче 30 червня. Також Тимошенко заявила, що подала заяву на ім’я генпрокурора Віктора Пшонки щодо проведення розслідування фактів фальсифікації чинним урядом економічних показників.

До слова, перед візитом до ГПУ екс-прем'єр запевняла, що хоче якнайшвидше ознайомитись зі справою. Каже, затягувати з вивченням матеріалів не буде, адже хоче глянути у вічі суду і пересвідчитись наскільки в Україні справедливе правосуддя. Мовляв, цікаво, як поведе себе Феміда при повній відсутності складу злочину.

Нагадаємо, Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень, зловживанні службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки та порушення бюджетного законодавства. Йдеться про купівлю урядом Тимошенко машин “швидкої” та розтрату коштів, отриманих за Кіотським протоколом.