Факти маніпулювання соціально-економічними показниками, каже екс-прем’єрка, очевидні, тож потребують негайного розслідування. Мовляв, рівень інфляції торік перевищив 25% замість оприлюднених владою 9%, а згідно з законодавством, уряд мав врахувати це при індексації соціальних виплат.

"За рік 2010 люди недоотримали в якості пенсій, заробітних плат досить великі гроші. Це те, що згідно до закону, мусили людям доплатити щодо індексації їх доходів згідно інфляції. І тому смішно сьогодні виглядають політичні переслідування на пустому місці в той час, коли у кожної людини з кишені вкрали", - каже лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Щодо звинувачень на свою адресу, каже Тимошенко, вона і її адвокат вже ознайомилися зі значною частиною 180-томної кримінальної справи. Нагадаємо, 21 лютого Генпрокуратура України об’єднала в одне провадження дві кримінальні справи проти Тимошенко, висунула нові звинувачення і завершила досудове слідство. Щодо екс-прем’єра діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Втім, сьогодні Тимошенко подала нову заяву з проханням дозволити її виїхати до Брюсселя та Литви.