"Зараз на запрошення послів усіх європейських країн я їду до них на зустріч, тому що їх тривога про те, що відбувається в Україні, є вже очевидною", — сказала Тимошенко журналістам біля Печерського суду Києва в понеділок, 23 травня.

Юлія Тимошенко повідомила, що під час зустрічі також обговорюватиметься питання протидії "політичним репресіям в Україні".

"Вони хочуть уже зараз поспілкуватися зі мною і зрозуміти, як можна зупинити цю ситуацію, яка в Україні, за загальносвітовими оцінками, сьогодні є авторитаризмом, клептократією, відсутністю права, закону, а у тому, що робить сьогодні влада, нічого спільного з демократією немає", — додала вона.

"Зараз я їду на цю зустріч і буду захищати всіх політичних в’язнів, всіх незаконно ув’язнених, в першу чергу, Юрія Луценка, Анатолія Макаренка, Ігоря Діденка, Тараса Шепітько, всіх і в тому числі екс-заступника міністра оборони, якого, за інформацією, наданою зараз Юрієм Луценком, вчора перевели в палату, де завжди містяться туберкульозні хворі, і який знаходиться без всяких підстав за гратами", — заявила Тимошенко.