"Зараз віддаю ГПУ заяву про злочин щодо фальшування показника інфляції за 2010 рік. Цю справу завершимо вже при новому генпрокурорі", — написала Тимошенко у своєму мікроблозі на Twitter.

У свою чергу, прес-служба БЮТ заявила, що у 2010 році цінове навантаження на сімейні бюджети переважної більшості українців зросло не на 9, а на 42%.

"Саме в таких параметрах має відбуватися ініційоване у Верховній Раді парламентською фракцією "БЮТ-Батьківщина" збільшення зарплат і пенсій. Подібна індексація давно передбачена законом", — йдеться у повідомленні.

"Однак уряд Януковича-Азарова навмисне фальсифікує показники інфляції – зрозуміло, що у бік зниження. Робиться це для того, щоб надурити людей, здійснюючи фіктивну індексацію замість реальної", - зазначили у "Батьківщині".

Також, у "Батьківщині", співставивши інфляцію із розміром середньомісячної номінальної заробітної плати у відповідному періоді, встановили, що у грудні 2009 року частка продовольчого кошику складала 32,3%, а у грудні 2010 року — вже 57,3% середньої зарплати.