""Це мені, це мені та ще раз мені! ", - схоже такий принцип одного шахрая з відомого радянського кінофільму взяла на озброєння нинішня влада. Іншого порівняння важко знайти, коли бачиш, як розподіляються бюджетні кошти за окремими регіонами", - стверджує Томенко.

За словами парламентарія, свідченням цього є розпорядження Кабміну про збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та перелік бюджетних призначень, що передаються головним розпорядникам бюджетних коштів.

"Коли аналізуєш ці документи, бачиш, що гроші йдуть лише на регіони та округи, лояльні до Партії регіонів, або проголосували за цю політичну силу, всім іншим виділяються копійки. Чималі подарунки отримують округи народних депутатів, родичі яких знаходяться при владі", - переконаний він.

Як приклад нардеп навів місто Слов’янськ на Донеччині, де балотувався син Прем’єр-міністра України Миколи Азарова - Олексій Миколайович Азаров.

"Слов’янська матиме в кілька разів більше, ніж для цілих окремих областей! Гроші йдуть на Донецьку, Харківську області, які Партія регіонів вважає своє вотчиною. Натомість ігнорується Захід і Схід України", - запевняє Томенко.

За його словами, на Донецьку область уряд виділив майже 210 мільйонів грн., Автономна республіка Крим - 134 мільйони 567 тисяч грн., Луганську - 44 мільйони грн., Харківську - 24 мільйони грн.

До порівняння Тернопільська область отримала всього 5 мільйонів грн., Черкаська - 9 мільйонів 500 тисяч грн., Хмельницька - 15 мільйонів 600 грн, Чернівецька - 25 мільйонів 20 тисяч грн.

Партія регіонів залишається партією одного регіону

"Ці та інші області "не люблять" в уряді та залишають поза увагою під час фінансового поділу", - зауважує Томенко.

"Кабінет міністрів уже традиційно звертає увагу не на дитячі садки, школи, поліклініки, чи, зрештою, заклади культури, а на добудову приміщень для правоохоронних і силових відомств", - додав парламентарій.

Він повідомив, що Вищий господарський суд України отримає для ремонту будівель аж 95 мільйонів 500 тисяч грн. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ матиме реконструкцію приміщень 48 мільйонів 900 тисяч грн.

"Така щедрість виконавчої влади у ставленні до судової можна пояснити лише очкуванням зворотної подяки", - вважає Томенко.

Парламентар прогнозує, що хоч розпорядження Кабміну нині і не погоджене з Верховною Радою України, але, як і в минулі рази, буде затверджене у заочному режимі та почнеться розподіл коштів.

"Теперішня влада доводить повну нездатність справедливо розподілити кошти. Партія регіонів демонструє, що вона залишається партією одного регіону. Проти інтересів усіх інших", - наголосив народний депутат.