"Лише нещодавно вщух конфлікт з хамськими висловлюваннями журналістів Оренбургського телеканалу по відношенню до Тараса Шевченка зокрема та українського народу загалом, як ми отримали новий приклад", – написав голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Про це повідомляє його прес-служба.

Томенко додав, що нещодавно в ефірі російського "Первого канала" в програмі "Смак" ведучий "пожартував", що "порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села".

На думку опозиціонера, ганебність ситуації полягає ще й в тому, що цей ведучий не просто частий гість в Україні, а й, як модно у нас казати, відомий російський заробітчанин на українському телебаченні, який дуже часто працює для українських каналів і тому він належним чином "подякував" їхнім власникам, які радо його запрошують, за гостинність.

Крім того, Томенко вважає, що МЗС не повинно чекати відповідного до нього звернення для того, щоб відреагувати на такі відверто хамські антиукраїнські речі, що відбуваються на російському телебаченні.

Нагадаємо, під час програми "Смак" російський телеведучий Іван Ургант некоректно пожартував про український народ. Урганту підіграв його гість - кінодраматург, художник, режисер і актор Олександр Адабашьян.