"Я знаю, що ведеться активна робота з народними депутатами, які готові на певних засадах – або фінансових, або лобістських – "підголосувати" за законопроект за векселі", - розповів Микола Томенко під час спілкування з кримськими журналістами про останній сесійний тиждень.

Народного депутата цитує його прес-служба.

Томенко додав, що обговорюється також варіант "попрацювати" з опозиційними фракціями в такий спосіб, щоб вони пішли на блокування Верховної Ради, а "Партія регіонів разом з комуністами провела би вексельний та інші непопулярні і непрохідні законопроекти".

"При такому сценарії надзвичайно важливо "не купитись" на цю історію, щоб через блокування з якоїсь надуманої чи нереальної історії не допомогти повернути в Україну вексель, що буде характеризувати фінансову систему нашої держави як період ледь не натурального, феодального господарства, коли замість реальних грошей треба буде розраховуватись паперами та обіцянками", - застерігає опозиціонер.

Читайте також: Кравчук про виїзне засідання: Треба йти в інше місце і голосувати

Томенко наголошує, що існує ще низка подібних законопроектів, які не набирають 226 голосів.

"Тому для опозиції важливо не лише не допустити ухвалення антинародних законопроектів, а не створити ситуацію, щоб Партія регіонів та комуністи з радістю перейшли би в інше приміщення і проголосували бажані для себе законопроекти", - пояснює він.