Про це повідомив голова Комітету з питань свободи слова та інформації, член фракції "Батьківщина" Микола Томенко, пише прес-служба політсили.

Читайте також: Одразу двоє регіоналів у Раді голосували за своїх сусідів [Відео]

"Я порадив би народним депутатам, які, очевидно, приходять у Верховну Раду не працювати над законопроектами, а скидати смс своїм коханкам, обирати в інтернеті автомобілі чи інші аксесуари багатого життя, – читати закони, виступати, обґрунтовувати свої поправки до законопроектів, захищати своїх виборців. Тоді журналісти-телевізійники і фотокореспонденти не будуть заважати їм працювати", – сказав він.

Томенко також наголосив, що Комітет з питань свободи слова та інформації підготував два законопроекти щодо забезпечення максимального доступу громадськості та ЗМІ до діяльності парламенту.

"Це стосується, зокрема, обов’язкової інтернет-трансляції засідань комітетів Верховної Ради та вільного доступу до засідань парламентських комітетів усіх журналістів, що мають акредитацію у ВР", – зазначив опозиціонер.

Нагадаємо, фотограф Влад Содель опублікував фото смс-листування одного з нардепів від Партії регіонів під час засідання Ради. Зокрема, нардеп домовився про купівлю годинника за 70 тисяч доларів, після чого забронював квитки до Ніцци на день, який у календарному плані ВР відзначений, як робота в округах.