"Голосування за резолюцію недовіри уряду показало, що президенти змінюються, а "любі друзі" влади як в опозиційному таборі, так і серед позафракційних депутатів залишаються", - прокоментував Микола Томенко сьогоднішнє голосування за резолюцію недовіри Кабміну агентству "Інтерфакс-Україна".

Як зауважив політик, "прес-секретарі цих депутатів щодня можуть залишати коментарі в Фейсбуці про те, як вони борються з владою і які вони опозиціонери..., але справжня опозиційність перевіряється політичними та кадровими голосуваннями".

"Відсутність так званих нових опозиціонерів у залі тоді, коли треба було голосувати за відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова, говорить про те, що перед ними ще довгий шлях до того, щоб стати реальною опозицією президенту Віктору Януковичу і прем'єр-міністру", - підсумував нардеп.

Згадав Томенко і про фракцію комуністів, яка, за його словами, "сьогодні продовжує креативити і... за домовленістю з владою під час голосування дає лише певну кількість голосів".

Нагадаємо, сьогодні народні обранці голосували за відставку Кабінету Міністрів України. Проте 36 голосів для відставки уряду не вистачило.