По-перше, з автономним GPS-навігатором не буде проблем ні з зарядкою, ні з малим розміром екрана. По-друге, традиційний навігатор практично відразу ж готовий до роботи після покупки, не потрібно мучитися з установкою карт, та ще й піратських. Третій аргумент на користь GPS-гаджета — продуктивність: вони не будуть гальмувати. Нарешті, по-четверте: якщо ви в заторах або на митному кордоні, з GPS-навігатора зручно дивитися фільм. Ще жоден телефон не справлявся з цим так само добре.

Navitel NX4210

Всередині у цього гаджета є вбудований фірмовий навігаційний софт однойменної програми. А ще тут є тривимірний режим відображення навколишнього простору і можливість слідкувати за заторами. Можна використовувати цей пристрій як аудіо-або відеоплеєр. Процесор з частотою 468 МГц з честю справляється з усіма цими обов'язками.
Microsoft Windows CE 5.0 — можливо, найкраще творіння компанії Білла Гейтса за останні роки. Він дійсно добре оптимізований. 4,3-дюймовий екран комусь може здатися замалим, але чіткість і яскравість зображення на ньому не підлягає ніяким сумнівам.