Pokemon GO

Ця гра цьогоріч зірвала дах навіть найзатятіших ретроградів. Кишенькових монстрів з азартом ловлять політики і бізнесмени. Школярі та студенти в пошуках Пікачу вийшли на вулиці, заполонили центральні парки та закинуті міські закутки.

Стрічки новин рясніють повідомленнями то про корки, спричинені покефанами, то про нещасні випадки з неуважними гравцями.

А окремі кафе та ресторани навіть взялися заманювати клієнтів рідкісними видами істот.

Читайте також: Pokemon Go б’є нові рекорди: озвучена сума шаленої виручки

Angry Birds

Ця гра вже стала легендою, утім досі тримається на вершині популярності. Її розробнику – фінській компанії Rovio – за 7 років вдалося збудувати справжню розважальну імперію. Це понад два десятки ігор, парки атракціонів, іграшки, продукти харчування і навіть мультик.

А планів у виробника ще більше, адже армія прихильників Angry Birds не меншає. Здається, кидатись розлюченими пташками юзерам не набридне ніколи.

Candy Crush Saga

Позбирати цукерки в соцмережах – це, мабуть, найапетитніша гра коли-небудь створена для планшетів та смартфонів. Ваше завдання – знищувати ряди з карамельками. Та не все так просто, як здається. Подекуди доведеться добряче поламати голову над кращою комбінацією ірисок.

Казкова графіка та солодкий дизайн змушують вмикати Candy Crush знову і знову.

Cut the rope

Цей додаток, який свого часу був встановлений на кожному смартфоні і сьогодні може похвалитися щорічними оновленнями.

Зелений улюбленець, який просить цукерки, щоразу постає в нових декораціях. І рівні стають чимдалі складнішими.

Весела головоломка здатна розважити в будь-який час усіх членів родини.

Читайте також: ТОП-6 цікавих і розвиваючих додатків для смартфона, які сподобаються дітям

Badland

Ця гра тривалий час залишалась у топі. Порівнювати її з чимось немає змісту, вона абсолютно унікальна і має неповторну графіку і захопливий сюжет. Не даремно ж отримала десятки нагород.

Тут потрібно керувати незвичними лісовими істотами. Завдання користувача – долати рівні, при цьому оминаючи перешкоди: камені, які падають, циркулярні пили та прірви.

Що й казати, одразу видно – гра зроблена з душею і відірватися від неї неможливо.

Monument Valley

Ця гра, можливо, не така відома, як попередники, але визнана справжнім шедевром графіки та анімації. Додаток отримав нагороду Apple Design Awards.

Головна героїня – мовчазна принцеса Іда – мандрує світом архітектури та незбагненної геометрії. Гра схожа на сюрреалістичний сон.

І якщо в неї зануритесь – без сумніву отримаєте справжнє естетичне задоволення.

Цікавих й захопливих додатків є безліч. З безлімітним 3G-інтернет від Київстар ви більше не залежите від Wi-Fi чи поганого зв'язку. Завантажуйте ігри абсолютно безперешкодно. Послуга доступна 24 години на добу – залишилося лише обрати розвагу собі до смаку.