Не побудувати на цьому бізнес і не заробляти гроші на тому, що тебе обожнюють мільйони - просто гріх. П’ятірка найбагатших спортсменів на нашій планеті.

Філ Мікельсон

Одну зірку отримує гольфіст Філ Мікельсон. 40-річний американець збагатився за рік на 46,5 млн. доларів. Попри те, що Мікельсону поставили діагноз псоріатичного артриту, який може довести до інвалідного візка, Філ не опускає рук і лікується. Навіть це приносить гроші - підписав рекламні контракти із фармацевтичними гігантами Amgen і Pfizer, та торговою маркою Enbrel - саме завдяки ним Філ бореться із хворобою.

Роджер Федерер

Він уже не перша ракетка планети. Але Роджер Федерер продовжує заробляти на своїй аристократичності. Протягом календарного року Великий Роджер поклав до своїх швейцарських кишень 47 мільйонів доларів. Федереру вдалось попідписувати усі найдорожчі контракти. Окрім тенісу, приносять прибутки шалені угоди зі такими монстрами як "Найк", "Джіллетт", "Ролекс" та "Вілсон".

Леброн Джеймс

Три зірки отримує Леброн Джеймс. Після переходу в "Маямі Хіт" футболка із прізвищем баскетболіста стала бестселером на ринку, так само як і кросівки. Заробив протягом року Король Джеймс 48 мільйонів доларів. Своїми грішми розпоряджається досить розумно - викупив маленьку частину компанії, якій належить футбольний клуб "Ліверпуль".

Кобі Браянт

Більше за Джеймса заробити в Національній Баскетбольній Лізі могла лише одна людина - мега-зірка "Лос-Анджелес Лейкерс" Кобі Браянт - 53 мільйони доларів. Згідно із контрактом "Чорна мамба" за сезон в НБА збагатився майже на 25 млн. доларів. Окрім прямих баскетбольних обов’язків, не забув стати обличчям рекламної кампанії Mercedes-Benz's Smart Car.

Тайгер Вудc

Лідером за заробітками у світовому спорті є людина-ключка - гольфіст-скандаліст Тайгер Вудз - 75 млн. доларів. Із листопада 2009 року після автокатастрофи та скандалу із розлученнями та зрадами, Вудз не підписав жодного контракту і не виграв бодай турніру - від нього відмовились "Пепсі" та "Джилетт". Попри це йому вдалось зберегти теплі стосунки із "Найк" і Electronic Arts - виробник комп’ютерних ігор продав за перший тиждень аж 250 тисяч примірників нового гольфового симолятора із Вудсом.