Про це інформує NewsOne.

Читайте також: Карти, які змінили хід історії, виставили на аукціон: дивовижні фото

На торги виставлені речі і предмети, що належали Девіду Рокфеллерe, який помер 20 березня 2017 року. Наголошується, що мова йде про картини, ювелірні прикраси і меблі.

Зазначено, що в списку лотів є роботи найвідоміших художників: Пабло Пікассо, Клода Моне, Віллема де Кунінга, Джорджії О'Кіфф і Едварда Хоппера. Вартість картин варіюється від 7 мільйонів до 1 мільярда доларів. Торги відбудуться 8, 9 і 10 травня. Крім цього організовані супутні онлайн-торги, які стартували 1 травня.

Читайте також: Демонтований пам'ятник Леніну продають на аукціоні за півмільйона

Найбільшим з оффлайн-торгів стане вечірній аукціон 8 травня, присвячений імпресіоністам і модерністам. Найбільш дорогі з них були анонсовані – це "Молода дівчина з кошиком квітів" Пікассо (естімейт 90-120 мільйонів доларів), "Одаліска з магноліями" Матісса (70-90 мільйонів доларів) і "Латаття" Моне (50-70 мільйонів доларів). Ще дві роботи – "Гавань Гранкемпа" Сірка і "Вид на вокзал Сан-Лазар у променях сонця" Моне – будинок сподівається продати не менше ніж за 40 мільйонів доларів кожну.


"Одаліска з магноліями" Матісса


"Латаття" Моне

На наступний день колекціонерам представлять лоти в рамках торгів "Образотворче мистецтво", "Англійські і європейські меблі, кераміка і предмети інтер'єру" (частина II), а також "Подорожі та Американа".

Паралельно 9-11 травня пройдуть онлайн-аукціони. "Торги століття" називають найбільшою подією в аукціонній історії. Вся виручка буде спрямована на підтримку благодійних організацій, допомогу яким надавали подружжя Рокфеллерів.