Двічі - спочатку в першому, а згодом і в другому періоді “філадельфійці” тішили рідні трибуни і виходили вперед у протистоянні. Обидва рази канадцям, утім, вдавалося повернути паритет, тож на вирішальну частину поєдинку суперники виходили за рахунку 2:2.

Голкіпер “Торонто” Джеймс Реймер намертво закрив ворота за собою на останні 20 хвилин поєдинку, а от його візаві Сергій Бобровський впоратися з одним із 7-ми кидків гостей не зміг. Героєм “Торонто” став Деріл Бойс - 3:2 на користь “кленових листків”.

Створити сенсацію у Вашингтоні спробували хокеїсти “Сент-Луїс Блюз”, які двічі вели перед у матчі з “Кепіталс”. Овєчкін та компанія, утім, справно знаходили відповідь на шайби суперників, а в останній 20-хвилинці довели власну перевагу стараннями Джейсона Арно. 3:2 - “Вашингтон” п’ятий на Cході, а шанси “Сент-Луїса” пробитися у зону плей-оф Західної конференції усе примарніші.