Про це 24 Каналу повідомили представники ТОВ "СМАРТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ" та ТОВ "МІСЬКБУДАЛЬЯНС". Про що йдеться в офіційній заяві компаній – далі.

До теми У Києві облаштують сквер і встановлять пам'ятник українському художнику-графіку Георгію Нарбуту

Реакція компанії на форс-мажорну ситуацію

Як йдеться у заяві, ТОВ "СМАРТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ" (замовник) і ТОВ "МІСЬКБУДАЛЬЯНС" (забудовник), знають про ситуацію, постійно здійснюють моніторинг будівництва та його наслідків для навколишньої території.

Товариства з обмеженою відповідальністю приносять вибачення за аварійну ситуацію, яка склалася перед громадою і владою міста, та повідомляють, що будучи відповідальним та свідомим бізнесом, зобов'язуються:

  • ліквідувати всі наслідки форс-мажорної ситуації за власні кошти та у якнайшвидші терміни;
  • забезпечити відкритий та діалоговий підхід до вирішення будь-яких скарг чи зауважень від мешканців району;
  • продовжувати дотримання всіх вимог щодо якості та безпеки будівництва відповідно до чинного законодавства;
  • берегти, відновлювати та осучаснювати Солом’янський ландшафтний парк.

"Ми розуміємо цінність парків та осередків природи в містах, тому наша задача – збереження території Солом'янського ландшафтного парку, біля якого ведеться будівництво об'єкта. Незважаючи на те, що зведення комплексу виконується в непарковій зоні – на площі, призначеній для будівництва, де раніше розташовувались гаражі та МАФи, воно могло спричинити зсув ґрунту на території парку, близько розташованої до будівництва".

Щодо ситуації буде проведене внутрішнє розслідування. Зі всією відповідальністю гарантуємо, що наслідки цієї форс-мажорної події будуть усунені ТОВ "МІСЬКБУДАЛЬЯНС", яка безпосередньо забезпечує будівництво. Ми, як замовник, зі свого боку, проконтролюємо усунення всіх недоліків. Благоустрій Солом'янського ландшафтного парку буде відновлено та покращено,
– запевнила представниця ТОВ "СМАРТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ".

"Ми розуміємо, що будівництво може супроводжуватися різними труднощами. Але, як відповідальний і соціально орієнтований бізнес, готові вжити всіх необхідних заходів, та за свій кошт в якнайшвидші терміни відновити паркову зону", – заявив представник ТОВ "МІСЬКБУДАЛЬЯНС".

Ми вбачаємо своєю місією не лише створення та покращення житлових умов мешканців нашої країни, для нас важливо зберігати природне середовище навколо. Тому в планах проєкту – покращення благоустрою Солом'янського ландшафтного парку,
– підкреслив він.