Справа в тому, що боки Fun-Vii, а саме так називається авто, це великі сенсорні дисплеї. На них можна виводити будь-які зображення, відео чи текст.

“Ми подумали, що буде доволі весело поставити смартфон на чотири колеса. Ця ідея розвинулась у те, що Ви зараз бачите - концепт Fun-Vii. Назва складається з таких слів, як fun, vehicle, interactive, internet. І дійсно, завдяки інтерактивному кузову, авто викликає цілу гаму емоцій. Загалом, це одна з наших точок бачення на те, як виглядатимуть автомобілі у недалекому майбутньому”, - сказав президент Toyota Motor Corporation Акідо Тойода.

На одному заряді батареї можна проїхати до 105 км

Габарити концепта: довжина 4,02 м, ширина 1,76 м, висота 1,42 м, колісна база 2,75 м. Салон розрахований на трьох. Під капотом електромотор. На одному заряді батареї Fun-Vii може проїхати до 105 км. Цілком достатньо для міста.

На вибір автовласника - кольори кузова

Автомобіль має доступ до високошвидкісного Інтернету. Завдяки цьому можна оновлювати програмне забезпечення чи, наприклад, завантажувати з онлайн бібліотеки нові скіни, тобто кольори кузова авто. Зовнішні екрани дозволяють їх встановити.

В інтер'єрі також кілька дисплеїв. Вони потрібні для навігації з доповненою реальністю, користування Інтернетом та мультимедійною системою. Крім того, водій і пасажири можуть спілкуватися з електронною жінкою-помічником, яка розуміє людську мову.

Автомобілем можна управляти за допомогою смартфону

Ще одна цікава фішка - управління автомобілем за допомогою смартфону. Toyota запевняє, подібне авто з'явиться на дорогах десь у 2020 році. І як Вам таке майбутнє? Цікаво, чи дозволять водію робити хоч що-небудь, крім вибору кольору кузова під настрій?