Про оголошення режиму надзвичайного стану для Флориди інформує прес-служба Білого дому.

Читайте також: До США наближається небезпечний потужний шторм

Сьогодні президент Дональд Трамп заявив, що в штаті Флорида – надзвичайна ситуація. Він наділяє Міністерство внутрішньої безпеки США та Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях правом координувати зусилля в боротьбі зі стихією,
– йдеться у повідомленні.

Відомо, що синоптики очікують на те, що "Майкл" обрушиться на узбережжі регіону Панхендл в другій половині вівторок, 10 жовтня.

Зазначимо, що лідер США Дональд Трамп вказав на те, що ураган "Майкл", який вирує в районі Мексиканської затоки, окрім Флориди, ймовірно, також торкнеться штатів Джорджія, Північна та Південна Кароліна. При цьому він наголосив, що ураган "Майкл" потужніший, ніж ураган "Флоренс".

У деяких районах влада очікує торнадо і до 30 сантиметрів опадів. Губернатор Флориди Рік Скотт охарактеризував "Майкл" як "жахливий ураган" і попередив, що стихія може повністю спустошити цілі райони штату.

Він закликав жителів не ігнорувати накази про евакуацію та приділяти увагу повідомленням про переміщення урагану.

Ураган "Майкл" вдарив по Кубі та Мексиці на своєму шляху до США:

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що шторм "Майкл", який рухається до південного узбережжя США, посилився до урагану першої категорії. Слід зазначити, що на своєму шляху до США ураган "Майкл" вже вдарив по Мексиці та Кубі.