Про це 15 травня в ефірі телеканалу "Рада" сказав командир 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України Денис Шлега, передає 24 канал.

До теми Офіс генпрокурора відкрив справу через обстріл "Азовсталі" фосфорними снарядами

"Це не вперше фосфорні бомби скидають на "Азовсталь" та наші позиції", – сказав захисник.

Застосовують всі види боєприпасів

Шлега розповів, що від ранку на заводі йде штурм. Один із ватажків псевдореспубліки заявив, що руки у них тепер розв'язані, тому військові й потерпають від всіх видів боєприпасів.

Хлопці стоять і обороняються, дають відсіч. Тримаємось. Ситуація отака, що, крім боєприпасів, по нас працює ще й авіація, а з нею ми не маємо чим боротись,
– зазначив Шлега.

Захисник наголосив, що ворог 100% використовує термічні бомби.

У росіян нічого не виходить

За словами військового, він бачив в соцмережах, що ворог передавав вітання за перемогу Kalush Orchestra. Зазначив, що росіян це дуже роздратувало, але без підтримки авіації й артилерії у них нічого не виходить.

"Вони вранці атакують авіацією, заїжджають танками, потім намагаються зайти. Буває, що заходять, закріпляються, але наші захисники потім їх звідти вибивають або не пускають взагалі", – сказав захисник.

Зверніть увагу На території "Азовсталі" загинули вже 15 жінок

Є приблизно 600 поранених

На "Азовсталі" критична ситуація із пораненими. Шлега зазначив, що медикаментів та інструментів для порятунку людей дуже не вистачає.

Наразі у нас є приблизно 600 поранених. Сорок людей у дуже важкому стані. Ми вже все повіддавали зі своїх індивідуальних аптечок в наш польовий шпиталь,
– пояснив військовий.

На деяких частинах заводу противник є. Шлега зазначив, що це несуттєво, але оборонці Маріуполя тримаються з останніх сил.

Зауважте – військовий з "Азовсталі" під обстрілами співає пісню переможців Євробачення: дивіться відео