Про це у своєму Twitter повідомив глава організації Олександр Шпригін.

Автобус, який прямував із Канн у Ліль на наступний матч збірної Росії, відвезли у відстійник. Правоохоронці спробували провести огляд усіх присутніх, проте ті почали чинити опір.

Шпригін стверджує, що першому ж вболівальнику, якого вивели з автобуса, оголосили про депортацію із Франції.

Російські фанати добряче розізлили французького жандарма, він попередив, що автобус доведеться евакуювати, оскільки ті відмовляються добровільно вийти з салону.

Пізніше стало відомо, що депортацію оголосили усім присутнім. Шпригін запевняє, що жоден із них не брав участі у безладах у Марселі.

Нагадаємо, 10 червня напередодні матчу між збірними Англії та Росії вболівальники обох команд влаштували масове побоїще у французькому Марселі. В день матчу сутички продовжились як у місті, так і на стадіоні. За даними французьких правоохоронців, постраждало 35 осіб, серед яких переважно англійці. Один із них навіть пережив клінічну смерть і досі перебуває у важкому стані.

Прокуратура Марселя вже прийшла до висновку, що на Євро-2016 до Франції прибувають спеціально навчені російські хулігани, щоб провокувати фанатів інших збірних.