"Я звернувся до прокурора. Я думаю, що протягом 10 днів прокуратура дасть оцінку всім діям. Зараз працює комісія. Я спілкувався з міністром внутрішніх справ, попросив його також направити фахівців для того, щоб реально оцінити ситуацію у Львові, щоб не було ніякої упередженості, а все було об’єктивно", — сказав Цимбалюк агентству у вівторок, 10 травня, на прохання прокоментувати повідомлення про подання заяви про відставку.

"Учора у Львові всі офіційні заходи, які проводили обладміністрація та міська влада проходили без ексцесів, під державними прапорами, так як ми домовилися з керівниками всіх ветеранських організацій області. Після того, деякі політичні сили, групи громадян проводили свої заходи. Дуже шкода, що вони не врахували рішення суду, який виніс рішення про заборону будь-яких акцій, крім офіційних. Ситуація була непроста. Було видно, що її хтось планував для дестабілізації ситуації. Правоохоронні органи, як на мене, робили все можливе, щоб ситуація була під контролем і я думаю, що правоохоронці повинні дати оцінку всім тим людям — представникам політичних сил або окремим особам — які допускали порушення громадського порядку, знаючи про судову заборону", — сказав він.

"Ми хочемо почути, чи були це політичні сили або окремі особи, які намагалися дестабілізувати ситуацію в області", — особливо підкреслив глава обладміністрації.

"Щодо моєї заяви, то я хочу зазначити, що коли є указ про призначення, то однозначно буде указ про звільнення. Я готовий до такого повороту подій. Але сьогодні вранці в мій робочий кабінет зайшла велика група депутатів обласної ради, міської ради від фракції ВО "Свобода", які заблокували вихід і в агресивній формі вимагали тільки написання заяви. Для того, щоб не провокувати ситуацію, не ускладнювати її, я написав заяву. Я зрозумів, що це якась спроба дестабілізувати ситуацію", — сказав губернатор.

Відповідаючи на питання, чи написав він заяву під тиском, Цимбалюк відповів, що "так, мене змусили написати цю заяву".

"Після цього я проінформував керівництво Адміністрації Президента про те, що сталося. Зараз я працюю в звичайному режимі", — розповів голова ОДА.

"Я працюю. Якщо Президент мені довірятиме, я робитиму все для того, щоб не ганьбити честь цієї посади", — заявив Цимбалюк у відповідь на питання, чи працюватиме він далі на посаді губернатора, якщо Президент не захоче його звільнити.