Зараз Цитрус довів у суді першої та апеляційної інстанцій, що Геннадій Корбан ніколи не мав і не має жодного відношення до жодної з компаній групи Цитрус, а сьогодні це рішення було виконано:

У компанії заявили, що тепер читаючи чергові статті на замовлення "рейдера на пенсії", можна не сумніватися в реальних намірах пана Корбана.

З самого початку пан Корбан спотворював інформацію, очорняв репутацію Цитрусу і вводив в оману своїх читачів. Більше того, використовуючи матеріальні та адміністративні ресурси, до цього шоу було залучено певні засоби мас-медіа. До речі, Плінський на підтанцьовці має певний тембр голосу,
– прокоментувала пресслужба Цитрусу.

Нагадаємо, раніше ритейлер опублікував допис на своїх сторінках у соцмережах, де більш докладно пояснили схему та цілі спроб рейдерського захоплення компанії.

"Зараз 2022 рік і рейдерські прийоми з 90-х не пройдуть, але зізнаємося чесно: це забирає у нас багато сил", – додали у пресслужбі Цитрусу.

Цитрус

Велика українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів та аксесуарів, створена у 2000 році. Компанія налічує 69 магазинів у 19 містах України, 10 сервісних центрів, 3 точки прокату електротранспорту, а також інтернет-магазин https://www.ctrs.com.ua.