Женевський автосалон - чи не єдина можливість для багатьох близько познайомитись з найекстравагантнішими у світі автомобілями. Ось ще один німецький суперкар - Wiesmann Spyder. Авто здатне розігнатися до "сотні" всього 4 с., щоправда не має ані дверцят, ані вітрового скла. Такий собі олдскул.

Виробник хай-енд автомобілів Aston Martin знає, що його клієнти - люди далеко не бідні, хочуть лише найкраще і готові за це заплатити. На Женевському автошоу англійська компанія представила свою флагманську модель - Aston Rapide Luxe. Автомобіль повністю зібраний вручну, його ціна стартує з $255 000.

“У салоні може красуватися ім'я власника. Ми можемо вишити вашу монограму, ваші ініціали, в принципі все, що забажаєте. І де забажаєте”, - каже головний дизайнер компанії Aston Martin Марек Рейхман.

Ще один гучний дебют від Aston Martin - нова модель спорткупе Virage. Це ім'я вже зустрічалось в історії марки у минулому столітті, і зараз британці вирішили відродити його. Під капотом новинки - 490-сильний двигун V12, який дозволяє розігнатися до 300 км/год. Авто оснастили карбоно-керамічними гальмами та адаптивною підвіскою. Коштує спорткупе від $245 000.

Також на автошоу - Mansory. Німецьке тюнінг-ательє представило модернізований суперкар Mercedes-Benz SLS AMG і нову спортивну модель під назвою Siracusa, сконструйовану на базі знаменитого Ferrari 458 Italia. Від своєї серійної версії автомобіль відрізняється потужнішим двигуном, меншою вагою, відтак кращою динамікою. І звісно яскравішою зовнішністю та видозміненим інтер'єром. Ціна новинки - не розголошується.

“Деякі клієнти не мають ніяких обмежень, деякі - мають. Втім, все залежить від того, що вони хочуть. Ми можемо зробити як невеликий тюнінг, так і повністю переробити автомобіль”, - каже засновник і головний дизайнер тюнінг-ательє Mansory Курош Мансорі.

Загалом цьогорічний Женевський автосалон - багатий на екстравагантні новинки. Одних лише суперкарів дебютувало аж дев'ять штук, не кажучи вже про унікальні розробки чисельних тюнінг-ательє. На фоні тотальної гібридизації та електрифікації, така купа спортивних автомобілів не може не радувати справжніх фанатів швидкості.