Список знаменитостей краю високотехнологічних компаній склав чоловічий журнал GQ. Автори антирейтингу особливо підкреслили любов Цукерберга до поєднання класичних піджаків і краваток з джинсами. На думку модних критиків GQ, засновнику соціальної мережі варто звернути увагу на той факт, що джинси бувають маленьких розмірів і що існують повноцінні класичні костюми. Також GQ нагадує, що Марк є розробником власної фешн-лінії, яка "на щастя, не продає нічого з того, що можна назвати одягом".

На другому місці антирейтингу опинився глава корпорації Apple Стів Джобс. Його основним "модним гріхом" названа одноманітність у виборі одягу. Мова, зокрема, йде про улюблені Джобсом чорні водолазки, джинси і кросівки.

Третє місце списку найгірше одягнених мешканців Кремнієвої долини дісталося засновникові корпорації Microsoft Біллу Гейтсу. Його GQ назвав Гаррі Поттером, який нарешті закінчив школу магії. Журнал зазначає, що Гейтс, який може собі дозволити костюми від Armani, віддає перевагу вбранням в стилі випускників приватних шкіл і формує гардероб з різнокольорових джемперів з V-подібним вирізом.