Про це він сказав під час теледебатів на “Першому національному”.

Наше суспільство ділиться сьогодні на дві частини, дві партії: партія бідних (90% населення) і партія багатих (велика буржуазія, олігархат). Та революція, яка відбулася, я її назву буржуазною і недемократичною, тому що одні буржуї замінили інших буржуїв. І нічого не змінилося. Вона була б демократичною, якби 90% замінили буржуїв при владі,
- сказав Цушко.

На його думку, для того, аби звичайні люди мали реальну владу, необхідно “впровадити в наше законодавство Європейську хартію про місцеве самоуправління, ратифіковану в 90-ті роки, і віддати владу в комуни первинного рівня – село, селище, місто”. Він наголосив, що голів областей та райвиконкомів мають обирати люди.

Читайте також: Що наобіцяли українцям кандидати у президенти?

“Але тоді ми можемо отримати замість одного “царька” 25 “царьків”. Центру потрібно залишити лише Міністерство оборони, Міністерство закордонних справ, безпеку, МВС, прокуратуру, митницю, антимонополь. І після цього внести все-таки один день, коли голосуємо за те, що довіряємо тим, за кого голосували”, - вважає кандитат у президенти.

За словами Цушка, у новій Конституції потрібно прописати для Президента “право знімати з посади будь-кого і протягом року призначати нові вибори – від сільради до голови облдержадміністрації".

“В іншому випадку народ не буде відчувати, що в нього є реальні важелі влади”, - сказав політик.

До слова, кандидат в президенти, колишній голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко в 2013 році отримав 176 тисячі 706 гривень сукупного доходу.