Російські пропагандисти відразу у телеграм-каналах повідомили, що невідомий дрон упав на дерево. Стежив за розвитком подій 24 Канал.

Дивіться також Самі себе: ЗМІ пишуть, що у ФСБ у Ростові стався вибух через спробу розібрати дрон

У Тульській області МНС із дерева дістали щось схоже на квадрокоптер,
– писали росЗМІ.

Дрон упав на дерево

Потім з'явилось більше деталей – інцидент стався вранці в Єфремові Тульської області. Очевидці побачили на дереві у дворі житлового будинку об'єкт, схожий на квадрокоптер.

"Він застряг у гілках на висоті близько третього поверху", – повідомляли очевидці.


Росіяни злякались дитячого безпілотника / Фото телеграм-канали

На місце прибули екстрені служби. І ось несподіванка: співробітники МНС зняли дитячий квадрокоптер, без камери чи тим більше боєприпасів, які б становили небезпеку.

Однак, росіяни взялись його вивчати, повідомили, що цим займаються правоохоронні органи. Офіційно інформацію, звісно що ніяк не коментували.

Дитячий дрон налякав жителів Єфремова в Тульській області: відео

Цікаво, що росіяни чомусь були впевнені, що розв'язана ними війна їх не торкнеться, а тепер панікують через дитячі дрони.

Паніка росіян таки зрозуміла

  • 26 березня у Тульські області Росії, а це всього за 200 кілометрів від Москви, прогримів потужний вибух, через який повилітали вікна в житлових будинках та утворилася глибока вирва.
  • Російське міністерство оборони повідомило про "успішну роботу" систем ППО та ліквідацію нібито українського БпЛА "Стриж".
  • Окупанти в паніці і бояться масованої атаки дронів. Утім, Україна до цього непричетна.