Почин за гостями із Івано-Франківська - Біро Жаде утікає на побачення із Романом Колтоком і не хибить.

Відповідь від львів’ян за 6 хвилин - Маржановський довершив те, що не вдалось Ткачуку. Згодом вже Вахула стріляє здалеку і “ТВД” попереду. Та піти на перерву лідером господарям завадив елегантний удар Павлюка. Краще відпочили у перерві гості - Цвелих вдруге виводить "Ураган" вперед.

“Є мікропомилки і якась чуть-чуть розслабленість при стандартних розіграшах, тому і получались такі нелогічні голи. В першу чергу свої забивали на великому бажанні”, - каже головний тренер "ТВД" Леонід Маковський.

Не бракувало бажання Андрію Ткачуку, який холоднокровно завершив красиву комбінацію, згодом і Тарасу Кузю, який знайшов, що відповісти на потужний постріл невтомного у складі "ураганів" Біро Жаде, 4:4.

Чимало моментів створили команди у заключні 10 хвилин, але гол глядачі побачили лише один. На лівому фланзі гості проґавили підключення Василя Дениса, останній пробив на силу і не прогадав.

А готуватись івано-франківцям потрібно до ще одного виїзного протистояння, яке відбудеться уже в п’ятницю.