"Справжнім виявом об’єднання є не пустопорожні декларації, а дія, реальним результатом якої стане усунення українофобського режиму Януковича та побудова Великої України на засадах національної, соціальної та історичної справедливості", — цитує Тягнибока прес-служба ВО "Свобода".

Олег Тягнибок підкреслив, що останній з’їзд ВО "Свобода" ухвалив рішення про координацію зусиль з усіма державницькими протирежимними силами та участь у всіх опозиційних акціях..

"Ми — єдина політична сила, яка бере участь в усіх опозиційних координаційних об’єднаннях. "Свобода" спільно з БЮТ та його політичними сателітами є засновником Народного комітету захисту України і бере активну участь в усіх заходах комітету. "Свобода" бере участь в ініційованому партіями "Наша Україна" і "За Україну!" оргкомітеті з проведення акцій протесту в річницю підписання зрадницьких Харківських угод. Ми входимо до Української народної ради. Виходять протестувати підприємці, вчителі, пенсіонери, студенти — "свободівці" завжди серед учасників протесту", — додав Олег Тягнибок.

"А найголовніше, "Свобода" виходить на акції проти режиму Януковича навіть тоді, коли ніхто цього не робить. Як це було, наприклад, у Львові під час приїзду Януковича чи в Києві в день останнього візиту Путіна", — заявив Тягнибок.

Він зазначив, що в тих регіонах, де "Свобода" перемогла на виборах і має голів обласних рад, його політична сила об’єднує зусилля з іншими опозиціонерами режиму Януковича — як в обласних та міських радах Івано-Франківська, Львова та Тернополя.

«„Свобода“ виходить на акції
проти режиму Януковича навіть тоді,
коли цього ніхто не робить»
.

"На жаль, в інших радах, де фракції "Свободи" нечисельні або взагалі відсутні, наприклад, у Верховній Раді, такого ефективного об’єднання опозиції немає. Там створені більшості, до яких входять "тушки" з так званих опозиційних сил і якими керує Партія регіонів. Факти свідчать, що в Україні є два реальних об’єднавчих центри: опозиційний на чолі з ВО "Свобода" у місцевих радах Західної України та провладний під крилом Партії регіонів", — підкреслив Тягнибок.

Він заявив, що об’єднатися в одну політичну силу "Свобода" може лише з тими політичними структурами, які мають спільну з ВО ідеологічну основу і здійснили процедуру внутрішньої люстрації, тобто усунули зі своїх рядів колишніх комуністів, кагебістів, кучмістів та корупціонерів.

"Об’єднання на інших засадах — популістське і безперспективне", — підсумував лідер "Свободи".