9 травня йому виповнилось 24 роки, але святкового настрою немає. Декілька днів тому він переніс вже восьму операцію, після кульового поранення у живіт.

Лікарі кажуть, що операцію він переніс добре. Стан солдата хоч і тяжкий, проте стабільний. Хлопець почуває себе погано, йому навіть говорити тяжко.

У такому стані боєць перебуває вже майже рік. Ворожу кулю він отримав наприкінці липня минулого року, потрапивши у засідку під Торезом. Через те, що у Валентина було серйозно пошкоджено внутрішні органи, робити операцію було дуже складно, за життя боролися понад 7 годин.

Читайте також: Медикам на передовій потрібна допомога

Через півроку хлопцю треба зробити ще одну – останню дев'яту операцію, яка має повністю відновити кишечник. Зробити це можуть тільки в Ізраїлі. українські медики таких операцій не роблять.

Ізраїль вже погодився прийняти нашого військового на операцію та реабілітацію. Але коштує вона 95 тисяч доларів. Щоб зібрати гроші сім'ї має всього півроку. Утім така сума не підйомна для родини, де батько-інвалід. А у самого Валентина ще є однорічна донечка. Батьки сподіваються на допомогу небайдужих українців.

Рахунок для допомоги Валентину:

Приватбанк 4731 2171 0263 0074 – Дідора Лілія Іванівна

Телефон мами Валентина, Лілії Дідори – 097 5397999