Про це повідомив сайт DW.

Читайте також: У Барселоні пройшли багатотисячні марші проти від'єднання від Іспанії

Зазначається, що акція проводилась за ініціативою альянсу "Unteilbar" ("Неподільний"), що включає більше 450 організацій, різних ініціатив, об'єднань і приватних осіб.


Мітинг проти расизму в Берліні

Учасники заходу скандували: "Скажіть голосно, скажіть чітко: "Ми нероздільні" ("Sagt es laut, sagt es klar, wir sind alle unteilbar"). У натовпі можна було побачити плакати з написами: "Немає місця нацистам". Багато хто приніс з собою повітряні кулі. Група присутніх розтягла під час ходи транспарант: "Солідарність з жертвами насильства з боку правих, расистів і антисемітів".


Акція стартувала з центральної площі і завершилася біля Колони перемоги

За даними організаторів, на неї вийшли близько 242 тисяч осіб, хоча очікували лише 40 тисяч. Столична поліція спочатку говорила про "декілька десятків тисяч учасників". Пізніше поліцейські заявили, що вважають оцінки ініціаторів заходу відповідними. Натомість правопорядок підтримували близько 900 співробітників правоохоронних органів. Про затримання не повідомлялося.

Акція стартувала з центральної площі східної частини Берліна і завершилася біля Колони перемоги, що в районі парку Тіргартен.