"На адресу Радикальної партії прийшов лист з Лондона, з Букінгемського палацу. Пам'ятаєте, кілька місяців тому ми надіслали англійській королеві лист-звернення і чернігівську картоплю. Ось і прийшла відповідь. Шкода, що Її Величність Єлизавета II так і не скуштувала української екологічно чистої картопельки, вирощеної її ровесницею, 81-річною Поліною Павлівною Бондаренко з Болотниці Талалаївського району", – написав Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, працівники офісу Її Величності навіть не показали королеві лист і картоплю, бо вважають, що не може бути мови про те, щоб Єлизавета II втручалась у справи іншої держави. Що ж, доведеться і надалі захищати українське село без міжнародної підтримки", - додав лідер Радикальної партії.

Крім того, Олег Ляшко опублікував сам текст листа-відповіді, в якому сказано наступне:

"Шановний пан Ляшко,

Дякуємо Вам за лист до Королеви від 4-го жовтня, що висловлює вашу стурбованість з приводу встановленої ціни на картоплю, вирощену літньою жителькою села Болотниця, Чернігівської області в Україні.
В той час, як ми ретельно переглянули ваші коментарі, я впевнена, що ви зможете оцінити, що навіть не може бути мови про те, щоб Королева втручалась в справи іншої суверенної держави.
Я ще мала би згадати, що інформація, з якою ви зіткнулися, маючи на увазі, зокрема, єдине джерело картоплі, що використовується в королівському господарстві, є невірною.

З повагою,
Заступник старшого офіцера
з відповідей на кореспонденцію,
Денні Вайн"

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко надіслав лист та передав екологічну чисту картоплю з Чернігівської області королеві Великобританії Єлизаветі ІІ.