Про це він заявив на засіданні погоджувальної ради, передає УНН.

“Давайте, у середу хай комітет розгляне (проекти постанов про повернення до Конституції 2004 року), а у четвер розглянемо у сесійній залі”, - сказав Рибак.

Водночас на брифінгу спікер ухилився від прогнозу стосовно того, чи підтримає більшість сесійної зали у четвер повернення до Конституції 2004 року, зазначивши, що відповідний документ потрібно вивчати.

Нагадаємо, лідер “Батьківщини” Арсеній Яценюк під час Народного віча в Києві заявив, що в понеділок Верховна Рада має поставити на голосування постанову про відновлення Конституції 2004-го року. Він підкреслив, що 2010-го року Янукович обирався на конституційні повноваження свого попередника, але, приступивши до обов’язків, він "змінив Конституцію через продажних суддів”.

Лідер УДАРу Віталій Кличко надіслав Генеральному прокурору Віктору Пшонці депутатське звернення з вимогою порушити кримінальне провадження за фактом захоплення державної влади в Україні Януковичем у 2010-му році.

Сьогодні опозиція вирішила відмовитися від ухвалення Акту про повернення Конституції 2004-го року. Натомість депутати пропонують ухвалити проект Постанови "Про поновлення конституційного ладу".