Там він лікувався від онкозахворювання. Панахиду за Василем Джарти провели у недобудованому храмі Олександра Невського в Сімферополі. Попрощатись з головою Ради міністрів автономії прийшли кілька сотень кримчан.

"За 1,5 років він віддав все своє здоров’я, своє життя за це прекрасне місце, за Крим, людям, які тут живуть, і його справи - хороші справи не забудуться", - розповідає віце-прем’єр-міністр Криму Георгій Псарьов.

"Я хочу побажати усім нам, щоб ми пам’ятали, що люди живуть на цій землі заради інших. Свято вірять у свою справу і хочуть зробити людям добро. І не шкодують заради цього навіть свого життя. Ми пам’ятатимемо Вас вічно, Василій Георгійович", - сказав постійний представник Президента України в Криму Віктор Плакіда.

Сьогодні тіло Василя Джарти перевезли до Макіївки, де він вчився та працював більшу частину життя. Народився він у селищі Роздольне Старобешівського району. Там досі вцілів його батьківський дім, а по-сусідству - будинок рідного дядька.

"Один дядько рідний - більше немає нікого і він у мене був єдиним племінником", - згадує рідний дядько Василя Джарти Трифон Джарти.

"Стільки ця людина вклала душі, сил в це місто. Не забував про нього ні на хвилинку, про своє рідне місто, завжди пам'ятав, завжди намагався допомогти в будь-якій проблемі. Де б він не перебував - у Верховній Раді або Автономній Республіці Крим", - розповідає секретар Макіївської міської ради Лариса Толстикіна.

У четвер у макіївському театрі юного глядача відбудеться громадянська панахида за Василем Джарти. Поховають його у рідному місті на Козачому кладовищі. Очікується, що попрощатися з прем’єром приїде і Президент Віктор Янукович.