Пряма трансляція на
Останні випуски

У День Святого Валентина в Україні одружиться неймовірна кількість закоханих

- Читать новость на русском
У День Святого Валентина в Україні одружаться майже 2 тисячі пар
У День Святого Валентина в Україні одружаться майже 2 тисячі пар / Фото з відкритих джерел

У день Святого Валентина, 14 лютого, в Україні планують одружитися 1830 пар. Для цього 58 відділів реєстрації актів цивільного стану працюватимуть з 8 ранку і до півночі.

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, передає прес-служба Мін'юсту.

Читайте також: Факти про День Святого Валентина, які ви могли не знати

Бажання зареєструвати шлюб 14 лютого виявили 1830 пар. Очікуючи такий ажіотаж у день Святого Валентина, Мін'юст запровадив акцію "Кохання поза часом": всі закохані зможуть навіть вночі подати заяву до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день,
розповіла чиновниця.

Сукманова зазначила, що одружитися можна буде у 58 відділах ДРАЦСу, які 14 лютого працюватимуть з 8 ранку і до півночі.

Окрім того, заступник міністра наголосила, що до органів РАЦСу можуть звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб, але й ті, хто хоче відсвяткувати срібне, золоте чи навіть діамантове весілля, поновити шлюбні обіцянки та ще раз пережити відчуття, які були багато років тому.

"У відділах ДРАЦСу є спеціально підготовані сценарії таких урочистостей, крім незабутніх емоцій, подружжя отримають ще й ювілейні свідоцтва",розповіла вона.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі