“27 серпня в другій половині дня артилерійському обстрілу піддався Калінінський район. Снаряди потрапили в 5-поверхові будинки №№ 58 і 58а по вулиці Краснодонській, дитячий дошкільний заклад №16, зруйнована покрівля Донецького міського молодіжного центру, там виникла пожежа. У довколишніх будинках вибуховою хвилею вибито вікна, уламки снарядів лежать у дворах житлових кварталів поруч з супермаркетом "Обжора", - йдеться в повідомленні Донецької міської ради.


Фото Івана Приходька


Фото: UkrInfoNews

На місці працюють чергові наряди МНС України в Донецькій області, а також бригади швидкої допомоги.

“Близько двох годин тому було пряме попадання в легковий автомобіль "Жигулі" по бульвару Шевченка, в момент якого в ньому були пасажири. В результаті пожежі, яка виникла, всі троє - згоріли заживо”, - зазначили у прес-службі.


Фото Івана Приходька

По бульвару Шевченка обірвані контактні мережі, пошкоджена опора і повалені дерева, в зв'язку з цим не працює тролейбусний маршрут № 8.

Також жителі повідомляють про залпи і вибухи в Київському та Кіровському районах. Пошкодження в Київському районі отримали як житлові будинки, так і комерційні підприємства. Інформація про масштаби зараз уточнюється.

Станом на 18:30 в Донецьку неспокійно, залпи мінометів чутні в Петровському районі.