На спортивній арені у Харкові німецька команда здолала голландців. Фанати бундестіму не стримували емоцій.
Голландські вболівальники у розпачі: "помаранчеві" на цьогорічному "євро" програють вдруге поспіль і без жодного очка стають аутсайдером групи. Шанси на вихід до чвертьфіналу, хоч і невеликі, нідерландська збірна все ж зберігає.

Футбольні пристрасті як на арені, так і поза нею, вирували також і у Львові. У головній фан-зоні рясніли червоно-зелені кольори. Після мінімальної поразки від німців португальські фани у матчі проти збірної Данії чекали від своєї команди лише перемоги.

Кількісна перевага португальського 12-го гравця відчувалася. Кожен гол європейських бразильців супроводжувався гучними святкуваннями. У підсумку - 3:2 за португальцями. Данці, попри поразку, теж зберегли шанси на вихід з групи. Долю двох путівок у чвертьфінал та на чиїй вулиці буде свято - вирішать останні матчі: Данія-Німеччина та Португалія-Нідерланди вже цієї неділі.