Зняла знущання на відео її напарниця, бо хотіла показати директору закладу. Та поки вагалася – робоча зміна закінчилась.

Читайте також: Пенсіонер спричинив страшну аварію на газопроводі у Сумах: його обгоріле тіло знайшли у квартирі

На ньому Вікторія Нвачукву – санітарка Хорошевського геріатричного пансіонату під регіт присутніх знущається з 67-річного чоловіка.

Вона накинулася на лежачого, бо він зняв свій памперс і забруднив підлогу довкола ліжка. За це вона взялась виховувати його віником, яким прибирала підлогу.

Потерпілий Сергій Жаріков у пансіонаті із серпня. Він лежачий, хворий на діабет, має слабке серце.

Санітарка ж від камер не ховається. Переконує, її старенький її спровокував.

Коли я почала міняти памперс, він почав приставати до мене, мацати мене. Мені, припустимо, це неприємно. І я вдарила його. Хоча такого у нас не було, я про це, звичайно, шкодую,
– розповіла санітарка.

Активісти ж, які розповсюдили відео в мережі, переконують, це не перший випадок знущання в цьому закладі. Їм скаржилися і підопічні, і працівники.

Лежачі люди починають плакати і відвертаються. Вони бояться говорити. Там є бабусі, які не ходять. Вони ходять під себе, а прибирати не хочуть, приходять, починають бити,
– заявив представник громадської організації Іван Вирізуб.

Керівництво пансіонату називає інцидент "безглуздим випадком", і обіцяють, що поновлювати звільнених не будуть.

Прокуратура вже розпочала розслідування за фактом ймовірних знущань над мешканцями геріатричного пансіонату. Якщо це доведуть, жінці загрожує до 5 років ув'язнення.