Кузов автомобіля являє собою шкіряний черевик, який, за словами представників компанії, був виготовлений за тією ж технологією, що й звичайне взуття, тільки з використанням гігантської колодки, повідомляє Автолента з посиланням на Orange.co.uk.

Довжина електрокара становить три метри, ширина — один метр. Яким мотором оснащується машина, не повідомляється. Відомо тільки, що при повністю зарядженій батареї черевик здатний проїхати 400 кілометрів на швидкості 35 кілометрів на годину.

На виготовлення електрокара у взуттєвої компанії пішло шість місяців, на реалізацію проекту вона витратила 4 тисячі фунтів стерлінгів. Надалі "Kang Shoe" планує побудувати ще 40 екземплярів автомобілів, які відправлять у магазини по всій країні.

У 2007 році британець перетворив диван в автомобіль, який здатний розганятись до 148 кілометрів на годину. У 2010 році американець побудував машину у вигляді сервірованого столу. У ході випробувань максимальна швидкість транспортного засобу склала трохи менше 210 кілометрів на годину.