Пряма трансляція на
Останні випуски

У Києві на фестивалі представили близько 1000 легендарних та унікальних ретроавтомобілів: фото

- Читать новость на русском

На столичному ВДНГ запрацювала справжня машина часу, там стартував 9-тий фестиваль ретро-автомобілів. Цього року на виставці покажуть близько тисячі старих авто, які розсікали по дорогах більш ніж півстоліття назад, а тепер стоять у гаражах колекціонерів або в музеях.

Володимир Юрченко зі своєї автівки здуває пилинки, бо надто дорого вона йому обійшлася.

Читайте також: У Києві встановили пам'ятник у вигляді синьої руки: що символізує оригінальна скульптура

І мова не про гроші. Це "Волга" 58 року випуску, купив він її півтора року тому, дуже знищену. Самостійно відновив автомобіль, пофарбував у яскравий колір. Тепер їздить на ній дорогами Кропивницького. Звідки і прибув на фестиваль у Київ.

Автомобіль
/
Відновлений автомобіль "Волга"

А цей автомобіль – справжня легенда – "Форд" модель "Т" ще відомий як "Жерстяна Ліззі". Його першим запустили в масове виробництво і фактично він посадив на колеса Америку. За 19 років таких автівок із Детройтського заводу на дороги виїхало понад 16 мільйонів. Перший автомобіль сконструювали в далекому 1908 році.

Автомобіль

Автомобіль "Форд"

Генрі Форд створював автомобіль під себе – і це дуже помітно, кажуть автознавці. А Девід Б'юїк – творець легендарних однойменних автівок був кремезним чоловіком. І це теж вплинуло на його розробки.

А автомобіль Packard 1936 року випуску – один з найстатусніших автомобілів тих часів. Їздили на таких тільки дуже багаті або впливові люди. Наприклад, президент США Франклін Рузвельт.

Автомобіль Packard

Автомобіль Packard

Один такий Packard доставили зі США до Москви на замовлення радянського наркома оборони Климента Ворошилова. З часом автівка стала власністю міністра оборони УРСР Василя Герасименка, так потрапила до Києва. А зараз належить колекціонеру, ім'я якого не називають. Відомо тільки, що приїхав Packard на виставку з Дніпра.

Читайте також: В Умані стартував міжнародний фестиваль повітряних куль: заворожуючі фото

Загалом на фестивалі покажуть близько 1000 унікальних та раритетних автомобілів, а також старий громадський транспорт, мотоцикли та військову техніку. Триватиме свято для шанувальників ретро-техніки до 30 вересня.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі