Ситуація у зоні АТО

За його словами, зараз відбуваються провокаційні ситуації, де бандформування під виглядом добровольчих батальйонів здійснюють протиправні дії відносно громадян, що підриває авторитет усього українського силового блоку.

"Потрібно дати можливість тим підрозділам, котрі, на сьогоднішній день, ще не зареєстровані чи то в ЗСУ, чи в Нацгвардії, чи добровольчих батальйонах МВС, набути юридичний статус", — вважає Ківа.

Ймовірні наступи

На його думку, потрібно готуватись до найгіршого розвитку ситуації – широкомасштабного наступу з боку Росії. Єдиний можливий спосіб витримати наступ – це прикласти усі зусилля України, щоби справді підготувати оборонний рубіж.

"Люди ведуть дозвільний спосіб життя, розмовляють про що завгодно. У всієї країни повинна бути одна риторика – йде війна, наша земля просочується кров'ю, кров'ю українців. І коли кожен зрозуміє, що він робить для країни, тоді ми залишимось жити в незалежній державі", — сказав Ківа.

"Опозиційний уряд"

"Опозиційний уряд", як розповів Ківа, це продовження кремлівського сценарію по знищенню української нації та державності. Існує єдине командування під головнокомандувачем, який веде стратегічне питання перемоги та операцій у цій війні.

У тих людей, які в "Опозиційному уряді" є достатньо кримінальних справ для того, щоби нести відповідальність. Це питання стосується, перш за все, СБУ.