Голова місцевого виборчкому Михайло Малишев відзвітував, що в день голосування на півострові будуть працювати спостерігачі від 21 країни. А те, що Президент США Барак Обама вважає референдум нелегітимним, каже, неважливо.

Перший президент Криму Юрій Мєшков, який в Україні оголошений персоною нон-ґрата, і який напередодні повернувся на півострів, уже готовий знову виконувати обов’язки президента.

У Криму тим часом тривають переслідування активістів Майдану. Досі невідомо, де перебувають Андрій Щекун та Сергій і Анатолій Ковальські. Підтримати їх, а також з закликами бойкотувати "референдум" вийшли півсотні жителів Сімферополя. На знак протесту активісти заклеїли собі роти скотчем.

Журналісти знову стали жертвами нападу так званої самооборони Криму. В Сімферополі під час штурму складів з паливно-мастильними матеріалами поруч із військовою частиною невідомі відкрили стрілянину. Журналістам довелося втікати, проте одного з французьких представників ЗМІ нападники таки захопили. Згодом іноземного журналіста відпустили.